KONST / Litografier / Färglitografi 13384661
nr 1338 4661
Joan Ponc
(1927-1984), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 57/125. Motivet: 67x47cm
Joan Ponç svensk bildkonstnär född 1927, död 1984.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:46:32
27/7 19:40:18